GTranslate

Croatian English French German Hungarian Italian Spanish

Traži

Za nastavak izgradnje pješačko – biciklističke staze u Dravskoj ulici u Ferdinandovcu odobreno je 58.000,00 eura

Temeljem još jedne uspješne prijave na natječaj Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU, Općini Ferdinandovac odobreno je 58.000 eura za projekt „Izgradnja pješačko – biciklističke staze u Dravskoj ulici u Ferdinandovcu- faza II“

Prva faza izgradnje staze duljine oko 700 m je završena, a taj dio je sufinancirala Županijska uprava za ceste iznosom od 46.000 eura.

Uskoro će započeti postupak javne nabave i izbor izvođača radova na dionici dugoj oko jedan kilometar, a radovi bi trebali započeti najkasnije krajem ljeta, odnosno po završetku radova na aglomeraciji koji se manjim dijelom još odvijaju na trasi buduće staze.

Trasa nove staze 1

Trasa nove staze 2

Trasa nove staze 3